NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

 

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

Primo Vino svetainė yra skirta asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, jog jiems yra 20 metų ar daugiau ir už tai prisiima pilną atsakomybę.

 

Svetainės turinys, dizinas, funkcionalumas ir nuotraukos yra Primo Vino nuosavybė. Klientų komentarai yra nepriklausomi ir Primo Vino už juos neatsako. Tam tikrais atvejais komentarai gali būti pripažinti netinkamais dėl cenzūros ir pašalinti be papildomo įspėjimo.

 

 

VARTOTOJO REGISTRACIJA

 

Apsipirkti Primo Vino internetinėje parduotuvėje galite tiek neprisiregistravę, tiek susikūrę savo paskyrą. Vistik jūsų patogumui rekomenduojame susikurti savo paskyrą, kuomet jūsų duomenys bus išsaugoti ir jų nereikės kiekvieną kartą suvedinėti iš naujo. Savo paskyroje taip pat galėsite išsisaugoti patikusias prekes, matyti savo pirkinių istoriją bei atlikti pakartotinius pirkimus.

 

 

PIRKIMO IR APMOKĖJIMO SĄLYGOS

 

Apmokėjimui už prekes siūlome vieną šių būdų:
1. Apmokėjimas banko kortele tarpininkaujant mokėjimo kortelių platformai Cardinity.
2. Apmokėjimas per elektroninę bankininkystę prisijungus prie savo interneto banko tarpininkaujant elektroninių mokėjimų platformai Paysera.
3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu galima iš anksto apie tai suderinus telefonu +37065688281.

 

Atsiskaitant pirmuoju bei antruoju būdais naudojamos išorinės tiekėjų sistemos ir Primo Vino kliento duomenų nesaugo. Išorinių tiekėjų privatumo politikas galite rasti čia:
Cardinity- informacija apie privatumo politiką
Paysera- informacija apie privatumo politiką

 

 

PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

 

Primo Vino garantuoja prekių kokybę, tačiau neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo. Jei prekė perdavimo momentu buvo nekokybiška ar pažeista, Primo Vino įsipareigoja prekę pakeisti. Pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228-10 str. 7 punktą, alkoholiniai gėrimai nėra grąžinamos prekės.

 

 

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

 

Prekes pristato Primo Vino arba jo įgaliotas atsotovas. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

 

Prekes atsiimančio asmens tapatybė ir amžius
Prekės parduodamos bei pristatomos asmenims nuo 20 metų. Užsakymo pateikimo metu, klientas, sutikdamas su naudojimosi taisyklėmis ir sąlygomis, patvirtina, kad jam yra 20 metų ar daugiau. Prekių pristatymo metu klientas turi pateikti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei asmens duomenys, pateikti užsakyme, nesutampa su asmens, atsiimančio prekes, duomenimis pardavėjas pasilieka teisę neatiduoti užsakytų prekių ir negrąžinti pinigų.

 

Pristatymo laikas darbo dienomis
Užsakymai pristatomi per 1-2 darbo dienas. Jei užsakymas pateikiamas iki 14 val, prekės pristatomos sekančią darbo dieną. Prekės pristatomos nuo 10:00 iki 17:00. Vilniuje ir Kaune pristatymas galimas iki 20:00 papildomai tai parašius komentaruose. Kurjeris paskambina suderinti konkretų pristatymo laiką.

 

Pristatymo laikas savaitgaliais
Vilniuje ir Kaune pristatymas galimas ir savaitgaliais, prieš tai suderinus telefonu +37065688281. Šeštadieniais pristatymo laikas nuo 10:00 iki 20:00, sekmadieniais pristatymo laikas nuo 10:00 iki 15:00.

 

Skubus pristatymas
Vilniuje ir Kaune galimas ir skubus pristatymas tą pačią dieną prieš tai suderinus telefonu +37065688281.

 

Pristatymo kaina
Standartinė pristatymo kaina 3 EUR. Užsakius prekių už 20 EUR ar daugiau, pristatymas nemokamas. Pristatymo kaina į Kuršių Neriją- 40 EUR ir nemokamas pristatymas netaikomas.